محل تبلیغات شما

کشور ایران با داشتن آب و هوایی گرم و خشک، بیشترین مناطق کویری را در دل خود جای داده است، و از این رو تمایل طبیعت گردان به سفر به کویر بیشتر شده است و همه به دنبال بهترین تور های کویر می باشند . تور کویر در بین دیگر تورهای طبیعت گردی مخاطبان ویژه و خاصی دارد. طلوع و غروب کویر، تپه های شنی، پوشش های گیاهی ویژه، سکوت کویر و آسمان پر ستاره آن باعث شده، رفته رفته به تعداد علاقه مندان تور کویر در آژانس های مسافرتی افزوده شود. طبیعت گرم و خشک بیابان و رمل های ماسه ای آن گردشگران داخلی و خارجی بسیاری را به  به سمت تور کویر سوق می دهد. کویر های بسیار زیادی در کشور ما وجود دارند، که هر کدام دارای ویژگی ها و امتیازات خاص خود هستند، از معروف ترین تور کویر می توان به کویر مصر، متین آباد، کویر مرنجاب، نمکزار سیرجان، کویر زمان آباد، کلوت های شهداد، ده سلم، عروسان، تپه های بلند ریگان، کویر خارا و بادگیرهای کویری اشاره کرد، که بیشترین مخاطب را در بین تور کویر دارند.

در صورتی که قصد سفر به کویر را داشته باشید، به شما توصیه می شود علاوه بر تجهیزات لازم  از یک راهنما و یا بومی منطقه استفاده کنید، زیرا گم شدن در کویر عواقب جبران ناپذیری دارد، امروزه در بیشتر آژانس های مسافرتی کمپن های تور کویر مانند کویر کاراکال وجود دارد، که با ثبت نام در آن ها می توانید، تجربه ی لذت بخشی از سفر به کویر در خاطر خود ثبت نمایید.

تور کویر بسیار متفاوت تر از دیگر تورهای گردشگری است و تجربه ای متفاوت برای مسافران خود دارد، دیدن منظره هایی که تاکنون ندیده اید، نمک زارهای وسیع و پهناور، تپه های شنی و آسمان زیبای شب از دیگر مزایای استفاده از تور های کویر است. اکثر شرکت های مسافرتی امکانات تفریحی و رفاهی را در دل کویر برای مسافران خود فراهم کرده اند، که از جمله آن ها می توان به رانندگی روی ماسه ها، شتر سواری و آشنایی با آداب و رسوم مردم بادیه نشین اشاره کرد، که تا حد زیادی در جلب رضایت متقاضیان تور کویر تاثیر داشته است، لازم به ذکر است، که هزینه تور کویر نسبته به دیگر تورهای گردشکری بسیار مناسب تر است.


ترازو-باسکول

خرید و فروش انواع ترازو دیجیتال

خرید و فروش انواع تردمیل خانگی

خرید و فروش انواع ترازو

کویر ,های ,تور ,است، ,سفر ,طبیعت ,تور کویر ,به کویر ,های مسافرتی ,تپه های ,کویر در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تورهای مسافرتی داخلی و خارجی ارزان Happy your day خرید تاتامی - قیمت و مشخصات کفپوش تاتامی بهترین سایت Liacciygf939 site پکیج فاضلاب انسانی کانون هواداران سمپدوریا در ایران فنی آشپزی طراح حرفه ای سازه